مشتريان گرامي ؛ لطفا قبل از ثبت سفارشات خود، بخش قوانين و مقررات سايت را به دقت مطالعه نماييد          
ساعات پاسخگويي تلفني شنبه تا پنجشنبه  8 الي 20  - خط ويژه :  91015845 - 021
قوانین و مقررات خرید اقساطی

سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است


جهت بهره مندی از پیامک های اطلاع رسانی سایت و آگاهی از وضعیت سفارش خرید اقساطی خود، می توانید قابلیت دریافت این پیامک ها را با استفاده از کد دستوری #800* ، قبل از ثبت سفارش فعال نمایید.دریافت این پیامک ها هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت.
 

توجه: در کلیه سفارشات خرید اقساطی، مغایرت نام واریز کننده با نام سفارش دهنده، موجب ابطال سفارش خواهد شد.

توجه: فروش اقساطی، مشمول قیمت های فروش ویژه نمی باشد.

ضوابط کلی :

 کاربر موظف می‌باشد تا در هنگام ثبت‌نام و درخواست، کلیه مشخصات خود را منطبق با کارت ملی وارد نماید و کلیه فیلدهای مربوط به مشخصات واطلاعات تحویل گیرنده از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس، کدپستی و شماره موبایل می‌بایست کامل و صحیح وارد شوند.

 در خریدهای آنلاین، ارائه تصویر کارت ملی جهت مطابقت با نام واریزکننده مبلغ الزامی می‌باشد.مغایرت نام واریز کننده با نام سفارش دهنده،موجب ابطال سفارش خواهد شد و وجه واریزی با هماهنگی مراجع قضایی، فقط به حساب مبدا عودت می‌گردد.
 موجودی و یا عدم موجودی کالا در انبار پارسیس موبایل با توجه به نوسانات قیمت و امتناع برخی تامین کنندگان از فروش کالا متغیر بوده و ممکن است موجودی انبار، پیش از خرید اقساطی مشتری در سایت به پایان رسیده باشد و اطلاعات مربوط به موجودی و یا قیمت های محصول، بروز رسانی نشده باشند. در نتیجه، مشتری حق هرگونه اعتراض درباره این موضوع را از خود سلب نموده و در صورت عدم موجودی کالا، مبلغ پرداختی، به حساب مبدا سفارش دهنده پس از احراز هویت، عودت می گردد.

 حداقل مدت زمان اقدام جهت ارسال کالای خرید اقساطی، 7 روز و حداکثر 10 روز کاری می‌باشد. به طبع، تعطیلات رسمی و تعطیلات پایان هفته به عنوان روز کاری محاسبه نخواهد شد.

 خریدار موظف است تا پس از دریافت گوشی خریداری شده، حداکثر ظرف مدت 24 ساعت، نسبت به انتقال مالکیت یا فعالسازی با کد اعلام شده اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم ثبت به موقع، پارسیس موبایل هیچگونه مسئولیتی در قبال فعالسازی نخواهد داشت.

 استعلام چک های اشخاص در روزهای اداری بین ساعت ۱۰ تا ۱۳ انجام می گیرد .

 خریدار، حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان اعلام موجودی و تغییرات احتمالی وضعیت کالا، حق انصراف از سفارش و دریافت پیش پرداخت بطور کامل را خواهد داشت.

 فروش اقساطی کالا به اتباع بیگانه بدلیل عدم امکان احراز هویت، امکانپذیر نمی باشد.
 وجود ایراد یا اشکال فنی در کالای خریداری شده:

  اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پارسیس موبایل (شماره تلفن 62889 – 021 داخلی شماره 4) اطلاع داده شود.

  لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 24 ساعت مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

  استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پارسیس موبایل عودت شود.

  برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

  این خدمات، اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا، مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

 

 آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری کالای ارسالی:

  آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پارسیس موبایل (شماره تلفن 62889 – 021 داخلی شماره 4)  اطلاع داده شود.

  لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آنها جداً خودداری گردد. استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

 آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل کالای ارسالی:

  آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش پارسیس موبایل (شماره تلفن 62889 – 021 داخلی شماره 4)  اطلاع داده شود.

  با توجه به بسته‌بندی استاندارد کلیه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله، بدان معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل و نقل می باشد و پارسیس موبایل تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، جبران خسارت خواهد نمود.

  لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آنها جداً خودداری گردد. استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پارسیس موبایل عودت شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

  کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش پارسیس موبایل ارسال شود.

  در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به پارسیس موبایل بازگردانده شود.
پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان پارسیس موبایل، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت، مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌گردد. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد پارسیس موبایل باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت، پارسیس موبایل در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 مغایرت مشخصات یا ظاهر فیزیکی کالای خریداری شده با اطلاعات وب سایت:

  وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پارسیس موبایل (شماره تلفن 62889 – 021 داخلی شماره 4) اطلاع داده شود.

  اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

  عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری در سایت موجود است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد، به استناد آنها نمی‌توان اعلام مغایرت نمود. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.

  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آنها جداً خودداری گردد.

استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود عودت شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 هرگونه استفاده ، نگهداری و کارکرد ناصحیح و خارج ساختن محصول از شکل عادی

 هرگونه دستکاری و اقدام به سرویس ، تعمیر و یا تغییر توسط افراد غیر مجاز

 خرابی به دلیل استفاده از هرگونه لوازم جانبی و باتری غیر اصل و تأیید نشده از سوی سازنده محصول

 مخدوش شدن یا دستکاری تاریخ یا شماره سریال (IMEI) در کارت گارانتی، بسته بندی و یا در گوشی

 هرگونه ضربه خوردگی و تماس با مایعات و رطوبت و سرقت

 نصب هر گونه نرم افزار و برنامه تأیید نشده از سوی سازنده محصول و استفاده از هر گونه لوازم جانبی متفرقه و غیر استاندارد

 

توجه: ارائه خدمات گارانتی کلیه محصولات، بر عهده شرکت گارانتی دهنده بوده و پارسیس موبایل هیچگونه تعهدی در قبال انجام خدمات گارانتی محصولات ندارد                     

(برای مشاهده هر بخش، روی عنوان آن کلیلک کنید.)
در حال بارگذاری ...