مشتريان گرامي ؛ لطفا قبل از ثبت سفارشات خود، بخش قوانين و مقررات سايت را به دقت مطالعه نماييد          
ساعات پاسخگويي تلفني شنبه تا چهارشنبه 10 الي 18 و پنج شنبه 10 الي 14- خط ويژه : 62889 - 021
خرید اقساطی

سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

   شماره تماس واحد فروش اقساطی : 62889-021 / داخلی138   

- از شروط اصلی خرید اقساطی، داشتن دسته چک شخصی (دسته چک همه بانک ها مشروط بر اینکه چاپ طرح صیاد باشد) بدون برگشتی و درج اطلاعات کامل و درست خریدار در زمان ثبت نام است.

- حداقل مبلغ پیش پرداخت در خرید اقساطی، یک چهارم مبلغ کل کالا خواهد بود. همچنین خریدار می تواند میزان پیش پرداخت را به مبلغ مورد نظر خود افزایش و تغییر دهد.

- در خرید اقساطی شما می توانید به دلخواه خود هزینه باقی مانده را در اقساط 3 تا 24 ماهه پرداخت کنید.

- بسته به میزان اعتبار خریدار، اقساط می تواند بصورت ماهیانه یک چک و یا هر دو یا سه ماه یک چک پرداخت شود.

- زمان آماده شدن سفارش بین هفت تا ده روز کاری میباشد و تحویل بصورت حضوری در فروشگاه پارسیس موبایل و یا به صورت پستی در صورت درخواست مشتری انجام می شود.

- جهت تحویل کالا بصورت حضوری، حضور صاحب دسته چک، همراه با کارت ملی در فروشگاه الزامی است.

- از نوشتن یا امضا کردن چکها قبل از تاییدیه اعتبارسنجی و بدون هماهنگی پارسیس موبایل خودداری نمایید.

- فروش اقساطی به این معناست که بعد از ثبت سفارش توسط مشتری و تایید در اعتبار سنجی، کالا در روز تحویل، خریداری و آماده تحویل به مشتری خواهد گردید. لذا درصورتی که بعد از تایید سفارش تفییراتی در موجودی یا شرایط قیمتی کالا در بازار بوجود آمده باشد، کلیه موارد بطور کامل به مشتری اطلاع رسانی خواهد گردید و خریدار حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان اعلام تاییدیه، حق انصراف از سفارش و دریافت پیش پرداخت بطور کامل را خواهد داشت.

1- کپی کارت ملی 

2- کپی شناسنامه

 1- ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در سایت پارسیس موبایل با ذکر مشخصات کامل از قبیل آدرس، تلفن ثابت، تلفن همراه، کد ملی و کد پستی و یا تماس تلفنی با واحد فروش اقساطی پارسیس موبایل

2- انتخاب کالا، ثبت سفارش و واریز پیش پرداخت (واریز پیش پرداخت می بایست حتما از حساب مورد نظر خریدار جهت صدور چکهای اقساط صورت پذیرد و نام صاحب حساب با نام خریدار مغایرت نداشته باشد) تذکر مهم: مبلغ پیش پرداخت، یک چهارم قیمت تقریبی نهایی کالا می باشد.

3- تماس با واحد فروش اقساطی پارسیس موبایل

4- دریافت و تکمیل فرم اعتبارسنجی

5- صدور تاییدیه از جانب پارسیس موبایل و اعلام مبلغ و تعداد چکهای مورد نیاز

6- ارسال مدارک و چکهای صادر شده از جانب خریدار به پارسیس موبایل

7- بررسی نهایی مدارک و چکهای اقساط

8- بررسی موجودی و تامین کالای درخواستی و اعلام تغییرات احتمالی به خریدار

9- ارسال و تحویل کالای درخواستی


فرآیند فروش اقساطی به دو صورت می باشد.

  • کسانی که ساکن در استان تهران هستند می توانند پس از ثبت سفارش و انجام مراحل اعتبار سنجی و تاییدیه پارسیس موبایل، با مراجعه حضوری به فروشگاه پارسیس موبایل، کالای خود را تحویل بگیرند.
  • در خصوص افرادی که در سایر استان های ایران می باشند، پس از ثبت سفارش و انجام مراحل اعتبار سنجی و تاییدیه پارسیس موبایل، کالای خریداری شده توسط پست ارسال می گردد.

توجه: اطلاعات  فرم اعتبارسنجی فروش اقساطی ، تنها جهت بررسیهای اولیه موردنیاز است. بدیهی است در صورت تشخیص واحد حقوقی و نیاز به مدارک تکمیلی، هماهنگیهای لازم انجام خواهد شد.

جهت بهره مندی از پیامک های اطلاع رسانی سایت و آگاهی از وضعیت سفارش خرید اقساطی خود، می توانید قابلیت دریافت این پیامک ها را با استفاده از کد دستوری #800* ، قبل از ثبت سفارش فعال نمایید.دریافت این پیامک ها هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت.
 

توجه: در کلیه سفارشات خرید اقساطی، مغایرت نام واریز کننده با نام سفارش دهنده، موجب ابطال سفارش خواهد شد.

  توجه : فروش اقساطی، مشمول قیمتهای فروش ویژه نمی باشد  

 

ضوابط کلی:

1- کاربر موظف می‌باشد تا در هنگام ثبت‌نام و درخواست، کلیه مشخصات خود را منطبق با کارت ملی وارد نماید و کلیه فیلدهای مربوط به مشخصات واطلاعات تحویل گیرنده از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس، کدپستی و شماره موبایل می‌بایست کامل و صحیح وارد شوند.

2- در خریدهای آنلاین، ارائه تصویر کارت ملی جهت مطابقت با نام واریزکننده مبلغ الزامی می‌باشد.مغایرت نام واریز کننده با نام سفارش دهنده،موجب ابطال سفارش خواهد شد و وجه واریزی با هماهنگی مراجع قضایی، فقط به حساب مبدا عودت می‌گردد.
3- موجودی و یا عدم موجودی کالا در انبار پارسیس موبایل با توجه به نوسانات قیمت و امتناع برخی تامین کنندگان از فروش کالا متغیر بوده و ممکن است موجودی انبار، پیش از خرید اقساطی مشتری در سایت به پایان رسیده باشد و اطلاعات مربوط به موجودی و یا قیمت های محصول، بروز رسانی نشده باشند. در نتیجه، مشتری حق هرگونه اعتراض درباره این موضوع را از خود سلب نموده و در صورت عدم موجودی کالا، مبلغ پرداختی، به حساب مبدا سفارش دهنده پس از احراز هویت، عودت می گردد.

4- حداقل مدت زمان اقدام جهت ارسال کالای خرید اقساطی، 7 روز و حداکثر 10 روز کاری می‌باشد. به طبع، تعطیلات رسمی و تعطیلات پایان هفته به عنوان روز کاری محاسبه نخواهد شد.

5- خریدار موظف است تا پس از دریافت گوشی خریداری شده، حداکثر ظرف مدت 24 ساعت، نسبت به انتقال مالکیت یا فعالسازی با کد اعلام شده اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم ثبت به موقع، پارسیس موبایل هیچگونه مسئولیتی در قبال فعالسازی نخواهد داشت.

6- استعلام چک های اشخاص در روزهای اداری بین ساعت ۱۰ تا ۱۳ انجام می گیرد .

7- خریدار، حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان اعلام موجودی و تغییرات احتمالی وضعیت کالا، حق انصراف از سفارش و دریافت پیش پرداخت بطور کامل را خواهد داشت.

8- فروش اقساطی کالا به اتباع بیگانه بدلیل عدم امکان احراز هویت، امکانپذیر نمی باشد.
وجود ایراد یا اشکال فنی در کالای خریداری شده:

- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پارسیس موبایل (شماره تلفن 62889 – 021 داخلی شماره 4) اطلاع داده شود.

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 24 ساعت مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

- استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پارسیس موبایل عودت شود.

- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

- این خدمات، اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا، مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری کالای ارسالی:

- آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پارسیس موبایل (شماره تلفن 62889 – 021 داخلی شماره 4)  اطلاع داده شود.

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آنها جداً خودداری گردد. استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل کالای ارسالی:

- آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش پارسیس موبایل (شماره تلفن 62889 – 021 داخلی شماره 4)  اطلاع داده شود.

- با توجه به بسته‌بندی استاندارد کلیه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله، بدان معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل و نقل می باشد و پارسیس موبایل تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، جبران خسارت خواهد نمود.

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آنها جداً خودداری گردد. استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پارسیس موبایل عودت شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

- کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش پارسیس موبایل ارسال شود.

- در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به پارسیس موبایل بازگردانده شود.

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان پارسیس موبایل، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت، مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌گردد. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد پارسیس موبایل باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت، پارسیس موبایل در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

مغایرت مشخصات یا ظاهر فیزیکی کالای خریداری شده با اطلاعات وب سایت:

- وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پارسیس موبایل (شماره تلفن 62889 – 021 داخلی شماره 4) اطلاع داده شود.

- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

- عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری در سایت موجود است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد، به استناد آنها نمی‌توان اعلام مغایرت نمود. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آنها جداً خودداری گردد.

استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود عودت شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

گارانتی کالای خریداری شده در شرایط زیر از درجه اعتبار ساقط است:

۱. هرگونه استفاده ، نگهداری و کارکرد ناصحیح و خارج ساختن محصول از شکل عادی

۲. هرگونه دستکاری و اقدام به سرویس ، تعمیر و یا تغییر توسط افراد غیر مجاز

۳. خرابی به دلیل استفاده از هرگونه لوازم جانبی و باتری غیر اصل و تأیید نشده از سوی سازنده محصول

۴. مخدوش شدن یا دستکاری تاریخ یا شماره سریال (IMEI) در کارت گارانتی، بسته بندی و یا در گوشی

۵. هرگونه ضربه خوردگی و تماس با مایعات و رطوبت و سرقت

۶. نصب هر گونه نرم افزار و برنامه تأیید نشده از سوی سازنده محصول و استفاده از هر گونه لوازم جانبی متفرقه و غیر استاندارد
 

توجه: ارائه خدمات گارانتی کلیه محصولات، بر عهده شرکت گارانتی دهنده بوده و پارسیس موبایل هیچگونه تعهدی در قبال انجام خدمات گارانتی محصولات ندارد 


- شرایط فروش اقساطی گوشی موبایل چیست؟

افراد دارای دسته چک می توانند پس از ثبت نام در سایت بدون نیاز به ضامن بصورت اقساطی خرید نمایند.

- قسط بندی کالاها به چه صورت انجام می شود؟

حداقل 25 درصد قیمت کالا دریافت می شود. الباقی مبلغ از 3 تا 24 ماه قابل تقسیط می باشد.

- آیا مبلغ چک های اقساط گوشی موبایل محدودیت دارد؟

خیر، مبلغ چک های اقساط با توجه به میزان خرید و تعداد ماه درخواستی محاسبه و اعلام می گردد.

- خرید چه کالاهایی با شرایط اقساطی امکان پذیر است؟

انواع گوشی موبایل، تبلت، کنسول بازی، اسپیکر، هدفون و ساعت هوشمند با شرایط اقساطی به فروش می رسد.

- آیا پرداخت پیش پرداخت برای تمام وسایل اجباری است؟

بله ، حداقل پیش پرداخت در فروش اقساطی تمام کالاها یک چهارم مبلغ کل کالا می باشد.

- آیا در صورت خرید با تعداد اقساط کمتر، سود پرداختی کمتر خواهد بود؟

بله ، شما می توانید تعداد اقساط را از 3 تا 24 ماه انتخاب کنید و قطعا در ازای تعداد اقساط کمتر، سود کمتری پرداخت می نمایید.

- آیا با وجود پرداخت پیش پرداخت قسط ماه اول را هم باید قبل از دریافت کالا پرداخت کنم؟

خیر، در صورت دریافت  پیش پرداخت، قسط اول از ماه بعد توسط مشتری پرداخت خواهد شد.

- چه زمانی بعد از تکمیل سفارش کالا را تحویل می گیرم؟

بین 7 تا 10 روز کاری پس از تایید سفارش و تکمیل مدارک، کالای درخواستی تحویل می شود.

- در صورت انصراف خرید کننده از خرید خود، آیا خریدار ملزم به پرداخت هزینه می باشد؟

با توجه به مکانیزم تعریف شده در کلیه مراحل اعتبار سنجی ، در صورت انصراف، خریدار ملزم به پرداخت هزینه اعتبارسنجی می باشد.

- آیا می توان فقط با سفته خرید اقساطی داشت؟

خیر

- آیا می توان با تعداد چک پایین تر خرید اقساطی داشت؟

بله

- آیا می‌توان 2 درخواست هم زمان داشت؟

بله

- آیا می‌توان از طریق دسته چک پدر یا مادر و یا فردی دیگر اقدام به خرید اقساطی کرد؟

خیر، مدارک به نام هر شخصی باشد، همان شخص می‌تواند درخواست خرید اقساطی را ثبت نماید. 

در حال بارگذاری ...