مشتريان گرامي ؛ لطفا قبل از ثبت سفارشات خود، بخش قوانين و مقررات سايت را به دقت مطالعه نماييد          
ساعات پاسخگويي تلفني شنبه تا چهارشنبه 10 الي 18 و پنج شنبه 10 الي 14- خط ويژه : 62889 - 021
شیوه های پرداخت

سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

پارسیس موبایل دارای متنوع ترین ، کاملترین و بهترین شیوه های پرداخت در کل کشور بوده و شما مشتریان گرامی از این پس می‌توانید طبق شرایط و نیاز خود یکی از راه هایی را که در ادامه به تفصیل شرح داده شده را انتخاب کرده و سفارش خود را به ثبت رسانده و پرداخت نمایید .

پرداخت اینترنتی

بهترین و آسان‌ترین راه برای پرداخت سفارش های خود ، پرداخت اینترنتی است چراکه در هنگام پردازش و مراحل ارسال محصولات ، کالاهایی در اولویت قرار میگیرند که مبلغ سفارش آنها تسویه گردیده است . یکی دیگر از مزیت های پرداخت اینترنتی ، امکان پیگیری دوطرفه می‌باشد به این معنی که شما میتوانید پس از پرداخت اینترنتی هم از طرف بانک و هم از طرف فروشگاه بصورت اینترنتی ، پرداخت و سفارش خود را پیگیری نمایید . 
همچنین شما میتوانید از طریق درگاه های اینترنتی بانک ها ، بصورت شبانه روزی و در 7 روز هفته خرید نمایید و هیچ محدودیت زمانی برای پرداخت هزینه سفارش خود ندارید . از آنجا که ساعت کاری پارسیس موبایل از ساعت 10 صبح الی 18 می‌باشد لذا برای پرداخت به شیوه های دیگر شما می‌بایست در ساعت کاری اقدام به پرداخت نمایید.


لطفا در پرداختهای اینترنتی خود به موارد زیر توجه نمایید:
1) کاربر موظف می‌باشد تا در هنگام ثبت‌نام و درخواست، کلیه مشخصات خود را منطبق با کارت ملی وارد نماید و کلیه فیلدهای مربوط به مشخصات واطلاعات تحویل گیرنده از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس، کدپستی و شماره موبایل می‌بایست کامل و صحیح وارد شوند.
2) در پرداختهای آنلاین، ارائه تصویر کارت ملی پس از ثبت سفارش و پرداخت، جهت مطابقت با نام واریزکننده مبلغ الزامی می‌باشد. مغایرت نام واریز کننده با نام سفارش دهنده،موجب ابطال سفارش خواهد شد و وجه واریزی با هماهنگی مراجع قضایی به حساب مبدا عودت می‌گردد.
3) حداقل مدت زمان اقدام جهت ارسال کالای درخواستی، 24 ساعت و حداکثر 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش و احراز هویت می‌باشد. به طبع، تعطیلات رسمی و تعطیلات پایان هفته به عنوان روز کاری محاسبه نخواهد شد.


شمار کارت چیست ؟

شماره کارت عددی 16 رقمی است ، که بر روی تمامی کارت های عضو شتاب چاپ شده . شما میتوانید با در دست داشتن شماره کارت ، رمز دوم ، کد امنیتی CVV2 و تاریخ انقضاء کارت خود از تمامی درگاه های پرداخت اینترنتی خرید نمایید .

 
کد CVV2 چیست ؟

کد CVV2 یا به عبارتی Card Verification Value ، کدی 3 یا 4 رقمی است که روی کارت بانکی ( در بعضی موارد پشت کارت ) شما چاپ شده و به شما این امکان را میدهد تا با امنیت بالاتری از درگاه های پرداخت اینترنتی خرید کنید . اگر این کد روی کارت شما نبود میتوانید به یکی از باجه های خودپرداز (ATM) مراجعه کرده و اقدام به تغیر رمز دوم نمایید ، بعد از اتمام کار بانک رسیدی به شما میدهد که روی آن کد امنیتی CVV2 قابل روئیت می‌باشد .

تاریخ انقضا چیست ؟

همانطور که از نامش پیداست ، این عدد نمایانگر تاریخ انقضای کارت بانکی شما می‌باشد لذا در خرید های اینترنتی وارد کردن تاریخ انقضا الزامی است . اگر تاریخ انقضا از روی کارت بانکی شما پاک شده بود ، می‌توانید به‌جای ماه عدد 12 و به‌جای سال از عدد 99 استفاده کنید .

رمز دوم یا رمز اینترنتی چیست ؟

این رمز که شامل اعداد بین 5 تا 20 رقمی ( البته این عدد نسبت به بانک شما متغیراست ) می‌باشد ، توسط مشتری و الزاما در باجه های خودپرداز قابل تخصیص ویا تغییر است . شما با دردست داشتن مواردی که در بالا بیان شد و رمز اینترنتی خود میتوانید خرید های خود را از درگاه های پرداخت اینترنتی انجام دهید .

 

پرداخت کارت به کارت

در این روش شما میتوانید مبلغ فاکتور خود را هنگام تحویل کالا درب منزل و یا پیش از تحویل کالا ، در هنگام پردازش سفارش به شماره حساب ویا شماره کارت های موجود در لیست زیر واریز نمایید و پس از اخذ تایید از واحد سفارشات ، در صفحه پیگیری محصولات در سایت پارسیس ومبایل پیگیری های لازم را انجام دهید .

 

پرداخت در محل

با دستگاه کارت‌خوان سیار (POS)

این شیوه از پرداخت ، از تاریخ 96/01/01 به شیوه های پرداخت پارسیس موبایل اضافه خواهد شد ...

پرداخت بصورت نقدی

شما میتوانید مبلغ سفارش خود را در محل تحویل کالا بصورت نقدی به پیک موتوری تحویل دهید ویا میتوانید هنگام تحویل کالا در محل مورد نظر مبلغ فاکتور را به شماره کارت هایی که پیش تر عرض شد واریز نمایید . این روش فقط برای سفارش های شهر تهران میسر است و دیگر شهروندان عزیز می‌توانند با یکی از دو راهی که پیشتر عرض شد پرداخت خود را انجام دهند .

در حال بارگذاری ...