مشتريان گرامي ؛ لطفا قبل از ثبت سفارشات خود، بخش قوانين و مقررات سايت را به دقت مطالعه نماييد          
ساعات پاسخگويي تلفني شنبه تا چهارشنبه 9 الي 17 و پنج شنبه 9 الي 13 - خط ويژه : 62889 - 021
اعطای بالاترین رتبه به صفحه نمایش نوت 10 پلاس

سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

اعطای بالاترین رتبه به صفحه نمایش نوت 10 پلاس

سال 2018 گوشی پرچم‌دار سامسونگ گلکسی S10 در رتبه بندی DisplayMate توانست رکورد ده معیار از این رتبه بندی را به نام خود ثبت نماید و امسال نیز گوشی گکلسی نوت 10 پلاس با نمایشگر دینامیک آمولد خود از گوشی سامسونگ گلکسی S10 پیشی گرفته و توانسته 12 رکورد این رتبه بندی را از آن خود نماید.

نمایشگر سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس رکوردهای ارائه دقیق و درست رنگ‌ها، نمایش صحیح کنتراست و دقت بالا در شدت مقیاس  را کسب نموده است. همچنین ویژگی مدیریت خودکار رنگ‌های نمایشگر این گوشی موبایل، رنگ‌های هر محتوا را به درستی نشان می‌دهد و دیگر نیازی نیست که حالت‌های نمایش خاصی را برای محتوای خود تنظیم نمایید.

در حالت تنظیمات دستی، ویژگی DCI-P3 Natural گلکسی نوت 10 پلاس ، عدد 0.4 JNCD و ویژگی sRGB Natural نیز عدد 0.4 JNCD را نمایش می‌دهند که این رکورد جدیدی در حوزه‌ی نمایشگرهای گوشی‌های موبایل محسوب می‌شود و سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس به لطف نمایشگر OLED خود توانسته است که ویژگی DCI-P3 را به صورت صددرصدی پوشش دهد. لازم به ذکر است که  ویژگی sRGB مخصوص عکس‌ها و ویدئوهای ثبت شده توسط دوربین، تلویزیون و محتواهای بصری می‌باشد. 

گوشی گلکسی نوت 10 پلاس نمایشگری روشن‌تر و درخشان‌تری از همیشه به کاربران ارائه می‌دهد به طوری که اگر ویژگی High Brightness روشن باشد، روشنایی 778 nits و نمایشگری تمام سفید ارائه می‌دهد. همچنین نمایشگر گلکسی نوت 10 پلاس از رقیب خود گلکسی نوت 9، 10 درصد روشنایی بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورد و حداکثر واحد روشنایی گلکسی نوت 10 پلاس،  1308 nits می‌باشد.( با نمایش کمترین میزان سفیدی)

گوشی گلکسی نوت 10 پلاس در زاویه دیدهای مختلف، نتوانسته  عملکرد قابل توجهی داشته باشد به طوری که در زاویه 30 درجه، تغییرات رنگ سفید 2.8 JNCD می‌باشد که این عدد کوچکی محسوب می‌شود هرچند  که گوشی موبایل سامسونگ گلکسی S10 در این معیار عدد 0.7 JNCD را کسب نموده است. همچنین  نمایشگر این دو گوشی موبایل در زاویه 30 درجه، 25 درصد از میزان روشنایی خود را از دست می‌دهند.

12 مورد عملکری که نمایشگر گوشی موبایل سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس توانسته است در آن‌ها رکورد بالایی را کسب نمایند، به شرح زیر می‌باشند:

 • بالاترین دقت رنگ ( 0.4 JNCD)
 • بالاترین دقت کنتراست و مقیاس شدت (2.17 Gamma) 
 • دارای کتابخانه تصویری (APL ( 0.8 JNCD  که کمترین انحراف را در معیار دقت رنگ و مقیاس شدت ایجاد می‌نماید و تصاویر با حالت ایده‌آل تفاوتی ندارند
 • دارای کتابخانه تصویری (APL (0.3 Gamma که کمترین انحراف را در کنتراست و مقیاس شدت ایجاد می‌نماید و تصاویر را به ایده‌آل‌ترین شکل ممکن ارائه می‌دهد
 • دارای کتابخانه‌ی  APL ( شش درصد) که کمترین انحراف و تغییر را در میزان درخشندگی و روشنایی ایجاد می‌نماید و تصاویری ایده‌آل به شما عرضه می‌کند
 • دارای بالاترین میزان روشنایی نمایشگرهای OLED گوشی‌های هوشمند (793 nits)
 • بالاترین درجه‌ی حداکثری روشنایی نمایشگر (1,308 nits)
 • بزرگترین طیف درجه رنگ بومی ( 113% DCI-P3 و 142% sRGB / Rec.709 )
 • کمترین میزان انعکاس صفحه نمایش ( 3 درصد)
 • بالاترین درجه‌ی کنتراست در نور محیطی ( 184 برای APL صد درصدی و حداکثر روشنایی 304)
 • کمترین انحراف روشنایی در زوایای دید مختلف ( 24 درصد در زاویه 30 درجه)
 • بالاترین وضوح صفحه نمایش، نمایشگر ( 3K (3040x1440


 
منبع:gsmarena 

نظرات کاربران

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می دهید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
کد امنیتی را وارد کنید
در حال بارگذاری ...