مشتريان گرامي ؛ لطفا قبل از ثبت سفارشات خود، بخش قوانين و مقررات سايت را به دقت مطالعه نماييد          
ساعات پاسخگويي تلفني شنبه تا پنجشنبه  8 الي 20  - خط ويژه :  91015845 - 021
هشدار اینستاگرام به کاربران قبل از حذف اکانت

سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

هشدار اینستاگرام به کاربران قبل از حذف اکانت

 اینستاگرام در پی تقویت سیاست‌ها و قوانین خود، ویژگی جدیدی را به این برنامه اضافه نموده‌ است که این ویژگی جدید به افرادی که قوانین را نقض می‌کنند هشدار می‌دهد و درصورتی که افراد در ادامه‌ی فعالیت‌های خود این قوانین را رعایت نکنند حساب کاربری آن‌ها حذف خواهد شد.
در این هشدار کاربران می‌توانند تاریخچه‌ای از پست‌ها، نظرات و استوری‌های خود را که اینستاگرام بر اساس قوانین اقدام به حذف آن‌ها نموده است را مشاهده نمایند همچنین این ویژگی دلایل حذف آن‌ها را نیز به کاربران نمایش می‌دهد و اگر کاربران همچنان اقدام به انتشار محتوای نامناسب کنند اینستاگرام حساب کاربری آن‌ها را حذف می‌کند.

اینستاگرام به کاربران خود این فرصت را می‌دهد که قبل از این که حساب کاربری خود را از دست بدهند در تصمیمات خود تجدید نظر کنند هرچند لازم به ذکر است  که این هشدار در حال حاضر برای تصاویر و نظرات نامناسب می‌باشد و این برنامه قصد دارد که  هشدار تجدید نظر را به مرور برای سایر موارد نیز به کار ببرد با این وجود این تغییر به کاربران کمک می‌کند که از مشکلاتی که برای حساب کاربری خود به وجود می‌آید، آگاه شوند.
 

هرچند که بسیاری از تصاویر و پست‌ها ماهیت به روزرسانی افکار و برهم زننده تبعیض‌های جنسیتی دارند ولی با این حال مشاهده می‌کنیم که این محتواها نیز خلاف قوانین اینستاگرام شناخته شده و از این برنامه به اشتباه حذف می‌شوند و این طور به نظر می‌رسد که این ویژگی جدید نیز از این قائده مستثنی نمی‌باشد.
علاوه بر این تیم اینستاگرام درنظر دارد که از فعالیت نامناسب برخی از بازیگران نیز جلوگیری نماید و باید به این نکته اشاره کرد که سیاست اینستاگرام علاوه بر محتوای نامناسب، عملکردهای خلاف خط مشی را نیز ممنوع می‌کند هرچند که این توضیحات مبهم می‌باشد و اینستاگرام جزئیات دقیقی در این خصوص اعلام نکرده است.


منبع:
theverge

نظرات کاربران

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می دهید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
کد امنیتی را وارد کنید
در حال بارگذاری ...