سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

لنوو قیمت محصولاتش را در بریتانیا افزایش می دهد

ماجرای برگزیت هنوز در گوشه وکنار دنیا خبر ساز است و با وجودی که هنوز پارلمان به اجرایی شدن ماده 50 برای خروج از اتحادیه اروپا رای نداده است، بسیاری از کمپانی ها و سرمایه گذاران خارجی اقداماتی را برای حفاظت از کسب وکار خود آغاز کرده اند.


در حال حاضر بریتانیا پر از اخبار و حوادث جدید است، اما اقتصاد آن در نتیجه سقوط ناگهانی و بسیار زیاد ارزش پوند تحت فشار زیادی قرار گرفته است. این موضوع، به همراه عدم اطمینان در خصوص آنچه در آینده رخ خواهد داد بازار این کشور را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.


همانطور که به خاطر دارید نخستین خبرها در حوزه موبایل بلافاصله پس از برگزیت منتشر شد – سامسونگ خروج احتمالی خود از بریتانیا را اعلام کرد.


پس از آن وان پلاس اعلام کرد که قیمت وان پلاس 3 را از روز 11 ژوئیه و به منظور جبران افت ارزش پوند، 20 پوند افزایش می دهد.


و حالا، لنوو نیز در فکر تمهیداتی است. مدیر مالی لنوو قصد دارد سودآوری این کمپانی را همچنان حفظ کند و به همین دلیل هم در فکر اقداماتی است که از ضرر بیشتر شعبه بریتانیا ممانعت کند. لنوو بازار بریتانیا را ترک نمی کند، اما دو گزینه افزایش قیمت و تعدیل نیرو در بریتانیا را در نظر دارد.


لنوو اعلام کرده است که قصد ندارد برای جبران ناکارآمدی بازار بی ثبات، کار را برای مشتریان خود سخت کند، بنابراین تعدیل نیرو قطعا رخ خواهد داد. این کار می تواند به افزایش قیمت قابل قبول تری بیانجامد.


لنوو هنوز تصمیم نهایی خود را اعلام نکرده است، اما با توجه به وضعیت فعلی در انگلستان، اوضاع زیاد خوب به نظر نمی رسد. سرمایه گذاران امیدوارند که سیاستمداران انگلستان چاره ای بیاندیشند که آنها را به باقی ماندن در بازار انگلستان ترغیب کند.

منبع : تک شات

 

نظرات کاربران

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می دهید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
مشاوره آنلاین پارسیس
0
x
در حال بارگذاری ...