کد تخفیف :    pm9722u   تنها برای سفارشات تسویه شده تا پایان 7 اردیبهشت
کوالکام نمونه اولیه از سیستم 5G خود را رونمایی کرد

سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

کوالکام نمونه اولیه از سیستم 5G خود را رونمایی کرد

سامسونگ یکی از پنج شرکتی است که زودتر از باقی شرکت‌ها آمادگی خود را برای عرضه‌ی محصولات با شبکه‌ی 5G اعلام کرده است. هواوی و برخی دیگر از تامین‌کنندگان تجهیزات مخابراتی نیز آماده‌ی راه‌اندازی شبکه‌های 5g هستند. امروز نیز کوالکام با معرفی نمونه‌ی اولیه از سیستم آزمایشی سازگار با 5G، برنامه خود را برای عرضه‌ی تجهیزات متصل به نسل پنجم شبکه‌های مخابراتی برای دیگر شرکت‌ها دمو کرد.

این سیستم در واقع نمونه‌ی اولیه از رادیو 5G است. کوالکام در آن نشان داد که با حداقل تاخیر قادر است چندین گیگابایت اطلاعات را در هر ثانیه منتقل کند و این در حالی است که سیستم روی باند فرکانسی ۶ گیگاهرتز کار می‌کند.

کوالکام می‌گوید سیستم آزمایشی 5G این شرکت قادر است در باندهای مختلف فرکانسی کار کند، اما دلیل آن‌که این سیستم در باندهای زیر ۶ گیگاهرتز کار می‌کند، اطمینان حاصل کردن از پوشش شبکه‌ی 5G در همه جا و همچنین انعطاف‌پذیر بودن آن برای استفاده در مصارف مختلف است. این سیستم می‌تواند برای پیش بردن استاندارد 3GPP بصورت غیرمستقیم نیز موثر باشد.

به دنبال معرفی سیستم 5G، کوالکام قصد دارد تا آن را در MWC Shanghai که از این هفته شروع به کار می‌کند به نمایش عموم در آورد.منبع : زومــــــیــــــتـــــ

نظرات کاربران

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می دهید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
مشاوره آنلاین پارسیس
0
x
در حال بارگذاری ...