کد تخفیف :    pm9722u   تنها برای سفارشات تسویه شده تا پایان 7 اردیبهشت
افزایش سرعت چشمگیر wifi تا 5 برابر با "wifi analyzer"

سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

افزایش سرعت چشمگیر wifi تا 5 برابر با "wifi analyzer"

گر از آن دسته کاربرانی هستید که از سرعت کم و آنتن ضعیف (wifi) خود رنج می برید با ما همراه باشید.
در صورتی که شما هم از آنتن ضعیف ارتباط بی سیم خود یعنی (wifi) رنج می برید و پول اینترنت پر سرعت را پرداخت می کنید در حالی که سرعت واقعی اینترنت شما بسیار کم تر از مقدار بیان شده است، پیشنهاد می کنیم نرم افزار wifi analyzer  را نصب کنید چرا که سرعت وای فای شما را به طرز عجیبی بالا می برد.
 
 
یکی از مشکلات سرعت کم وای فای ،  انتخاب کانال ضعیف است. سیگنال های بی سیم از طریق امواجی در کانال هایی در هوا دریافت می شوند ، حالا اگر چندین سیگنال از یک کانال استفاده کنند، بر روی یک دیگر اثر می گذارند که این امر باعث از دست رفتن اطلاعات می شود و در نتیجه امواج باید دوباره پخش شوند که باعث کند شدن سرعت اینترنت شما می شود.
 
اینجاست که نرم افزار" wifi analyzer"به کمک شما می آید تا به شما بگوید که از چه کانال هایی استفاده می کنید ، یعنی شما می توانید با استفاده از نرم افزار wifi analyzer  کانال دریاف امواج wifi خود را تغییر دهید و سرعت wifi خود را تا پنج برابر افزایش دهید.
 
 
روش کار با نرم افزار "wifi analyzer"  :
 
کار با این نرم افزار بسیار راحت است ، ابتدا نرم افزار را اجرا کنید و شبکه خود را آنالیز کنید سپس به کانال های پیشنهادی نرم افزار نگاه کنید و گیرنده خود را به یکی از کانال های پیشنهادی متصل کنید.

منبع : yjc

نظرات کاربران

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می دهید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
مشاوره آنلاین پارسیس
0
x
در حال بارگذاری ...