سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

آپدیت اینستاگرام برای ویندوز 10 موبایل از قابلیت Continuum پشتیبانی می کند

اینستاگرام به تازگی اپلیکیشن مخصوص ویندوز ۱۰ موبایل خود را ارتقا داده است. البته لیست رسمی تغییرات در این بروزرسانی منتشر نشده اما برخی کاربران خبر از امکانات جدید مانند پخش ویدیو در داخل برنامه و قابلیت بی‌صدا کردن ویدیوها با یک تپ می‌دهند.

علاوه بر موارد ذکر شده، بروزرسانی جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا نوار ناوبری اپلیکیشن را مخفی کنند. کاربرانی که تاکنون این بروزرسانی را در گوشی‌های مجهز به ویندوز ۱۰ موبایل خود (مانند لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال) اجرا کرده‌اند، خبر از افزایش سرعت آن نیز می‌دهند. قابلیت مهم دیگر این بروزرسانی، پشتیبانی از Continuum است. البته این اپلیکیشن هنوز از حالت Landscape در این برنامه پشتیبانی نمی‌کند. پشتیبانی اینستاگرام از Continuum نشان‌دهنده‌ی این است که می‌توانیم به زودی شاهد عرضه‌ی رسمی اپلیکیشن اینستاگرام برای ویندزو ۱۰ کامپیوترهای شخصی نیز باشیم.

تا مدتی پیش، اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های iOS و اندروید بود که نسخه‌ی ویندوز موبایل نداشت و کاربران این سیستم‌عامل مجبور بودند از اپلیکیشن‌های جانبی برای دسترسی به سرویس‌های آن استفاده کنند. برخی از این کاربران، این اپلیکیشن‌ها را به خوبی اپلیکیشن اصلی دانسته و در بعضی جهات، آنها را برتر می‌دانستند. اما در نهایت اینستاگرام تصمیم گرفت برای کاربران این سیستم‌عامل نیز اپلیکیشن اختصاصی خود را عرضه کند و عرضه‌ی بروزرسانی‌های جدید برای آن نشان می‌دهد که این اپلیکیشن تصمیمی جدی برای حضور در این بخش از بازار دارد.


منبع : زومیت

نظرات کاربران

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می دهید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
مشاوره آنلاین پارسیس
0
x
در حال بارگذاری ...