کد تخفیف :    pm9722u   تنها برای سفارشات تسویه شده تا پایان 7 اردیبهشت
کاربران گوشی های هوشمند تنها از ۵ اپلیکیشن روزانه استفاده می‌کنند

سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

کاربران گوشی های هوشمند تنها از ۵ اپلیکیشن روزانه استفاده می‌کنند

انواع اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها در فروشگاه‌های مختلف مانند اپ‌استور، پلی‌استور و غیره وجود دارند. تعداد این اپلیکیشن‌ها به میلیون‌ها عدد می‌رسد و کاربران عموما تعداد زیادی از آنها را روی گوشی یا تبلت هوشمند خود نصب می‌کنند. آماری که اخیرا منتشر شده نشان می‌دهد که کاربران ۸۰ درصد زمان خود را تنها در ۵ اپلیکیشن نصب شده صرف می‌کنند.

این نکته واضح است که یکی از این اپلیکیشن‌ها، فیسبوک است و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان نیز در رتبه‌های دیگر قرار دارند. در آمارهای جهانی، واتس‌اپ و اسنپ‌چت بالاتر از دیگر اپلیکیشن‌ها قرار دارند. این آمار به این نکته اشاره می‌کند که پیام‌رسانی یکی از زمینه‌هایی است که کاربران زیادی دارد و اپلیکیشن‌هایی که نتوانند ویژگی و قابلیت خاصی به کاربر ارائه دهند، خواه نا‌خواه از دید او دور می‌مانند.

یک مقاله‌ی دیگر نیز اخیرا منتشر شده مبنی بر اینکه کاربران در حال کوچ از اپلیکیشن‌ها به چت‌بات‌ها هستند. چت‌بات‌ها می‌توانند انواع خدمات را در پلتفرم مخصوص خود برای کاربر انجام دهند. خدماتی مانند جستجو و دانلود عکس، خبرخوانی و غیره. این مقاله در ادامه به این نکته اشاره می‌کند که کاربران در آینده‌ی نزدیک تنها از ۵ ربات چت استفاده خواهند کرد و توسعه‌دهندگان باید به فکر ساخت ربات‌هایی باشند که نیازهای بیشتری از کاربران حل کنند .منبع : زومیت

نظرات کاربران

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می دهید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
مشاوره آنلاین پارسیس
0
x
در حال بارگذاری ...